Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionų trofėjus lieka Šiauliuose. Itin atkaklia kova ir pratęsimu pažymėtose atsakomosiose finalo rungtynėse „Šiauliai“ namuose 88:80 (18:17, 14:21, 29:19, 13:15, 14:8) palaužė „Ventspils“ krepšininkus. Gedimino Petrausko auklėtiniams pavyko atsirevanšuoti už pirmosiose finalo rungtynėse Latvijoje patirtą pralaimėjimą 68:70 ir antrą sezoną iš eilės iškovoti BBL nugalėtojų titulą. Nors prasidėjus trečiajam kėliniui šiauliečiai dar atsilikinėjo dviženkliu taškų skaičiumi (34:44), spurtas 13:2 leido jiems įsiveržti į priekį – 47:46. Ketvirtajame kėlinyje „Šiaulių“ persvara pasiekė 7 taškų ribą (74:67), tačiau tuomet šeimininkų puolimas sustojo. Daugiau nei 6 minutes pasižymėti nesugebėję šiauliečiai leido latviams priartėti iki finalo serijos pusiausvyrą atstačiusių dviejų taškų – 72:74. Paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę netaikliais metimais keitėsi abi komandos, todėl skirtumas tarp jų išliko tie patys du taškai, kurie nulėmė pratęsimą. Pratęsimo metu šeimininkai atgaivino savo puolimą ir Juliaus Juciko bei Gintaro Leonavičiaus taškų dėka iš karto pabėgo į priekį – 82:74. Svečiai iš Latvijos dar mėgino gelbėtis, tačiau visas jų viltis prasidėjus paskutinei susitikimo minutei paskandino penktasis Roko Giedraičio tritaškis. Šiauliečius į pergalę vedęs Rokas Giedraitis į varžovų krepšį iš viso įmetė 22 taškus (3/8 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, kartą suklydo, keturis kartus prasižengė.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 22, Julius Jucikas (9 atk. kam.) ir Gintaras Leonavičius po 18, Rolandas Alijevas 12 (7 atk. kam.), Ryanas Olanderis 8, Vytautas Šulskis 7.

„Ventspils“: Kristapas Janičenokas 18, Harvey Grantas 17 (6 atk. kam.), Akselis Vairogas 12, Martinas Meiersas 10, Artiomas Butjankovas 7.