- Kaip prabėgo atostogos? Ar turėjote jų kiek nors?

- Ši vasara man buvo išskirtinė, teko dirbti ir su Lietuvos U-16 rinktine, bet atostogoms laiko buvo. Ir dabar turiu dar kelias dienas, tad atiduodu duoklę artimiesiems smiley

- Kokios patirties įgijote su Lietuvos U-16 rinktine?

- Tai buvo nauja patirtis su nauja grupe vaikinų. Vien atstovauti Lietuvos vėliavą yra didžiulis iššūkis, spaudimas, bet ir didelė garbė. Bet koks darbas yra nauja patirtis ir išmoksti kažko naujo, pamatai ir savo klaidų, tad šis darbas nebuvo išimtis.

- Kaip vertinate komandos komplektaciją? Ar dar stiprinsite komandą?

- Pagal finansus komplektavomės neblogai. Visada atrodo galėtume geriau, bet viską pamatysime jau prasidėjus sezonui. Komplektacija dar nėra baigta, dar dairomės vieno didelio žaidėjo.

- Kodėl nebuvo pratęstos sutartys su V.Šulskiu ir R.Alijevu?

- Na, dabar jau nereikėtų žvelgti atgal, bet ypač V.Šulskio atveju reikia suprasti, kad aš su Vytu dirbau jau 4 sezonus ir manau, kad jam pačiam, kaip krepšininkui į naudą yra pakeisti trenerį, komandą ir gauti naujos patirties. O šiaip - viskas remiasi į finansus.

- Į peržiūrą pakvietėte D.Knight. Ko tikitės iš šio žaidėjo ir kokioje pozicijoje įsivaizduojate jį žaidžiantį "Šiaulių" komandoje?

- Mes jį matome atakuojančio gynėjo pozicijoje. Jis turi bandomąjį laikotarpį ir per jį matysime kaip jis pildys mūsų norus. Pamatysime jo galimybes ir tikimės, kad jis pridės mums taiklumo iš toli bei aštrumo greitose atakose.

- Kokioje pozicijoje įžvelgiate daugiau žaidžiantį A.Jomantą?

- Artūrą naudosime per 2 pozicijas: kaip lengvą bei sunkų kraštą.

- Kaip vertinate FIBA turnyro burtus? Ar jie palankūs šiemet?

- Sunku ką pasakyti apie burtus kol nematome visos komplektacijos - tiek mūsų, tiek varžovų, bet manau, kad burtai nėra patys blogiausi.

- Ar dalyvausite BBL?

- Pagal galimybes pasijungtume BBL atkrintamosiose, aišku, jeigu nepapulsime į FIBA atkrintamąsias varžybas.

- Kiek draugiškų rungtynių planuojate sužaisti pasiruošimo metu? Gal jau žinote kokiuose turnyruose dalyvausite?

- Kaip tik šiuo momentu dirbame dėl draugiškų varžybų sąrašo. Žinome, kad važiuosime rugsėjo 18-20 dienomis į turnyrą Lenkijoje, žaisime dar draugiškas rungtynes su „Venspils“ bei dar keliomis komandomis.  Planuojame apie 7-8 draugiškas rungtynes.

Grįžti į visus interviu

Į viršų