Algimantas Mikšys

Algimantas Mikšys

Gimtadienis 1943-02-03
Klube nuo 1994 m. iki 2014 m.
Pareigos Klubo prezidentas nuo 1994 m. iki 2009 m. Klubo garbės prezidentas – 2009-2014 m.

Adomas Klimavičius

Adomas Klimavičius

Gimtadienis 1948-01-03
Klube nuo 1994 m. iki 2016 m.
Pareigos Anksčiau - klubo viceprezidentas, vyr.trenerio asistentas, vadybininkas. 2014 m. - klubo direktorius.

Alfonsas Armalas

Alfonsas Armalas

Gimtadienis 1943-04-05
Klube nuo 1994 m. iki 2016 m.
Pareigos Anksčiau – komandos viršininkas, AB „Šiaulių plentas“ generalinis direktorius. 2014 m. - klubo valdybos pirmininkas.

Stanislovas Norkus

Stanislovas Norkus

Gimtadienis 1958-12-19
Klube nuo 1994 m. iki 2015 m.
Pareigos Anksčiau – atstovas informacijai, trenerio asistentas. 2014 m. - fizinio parengimo treneris.

Antanas Sireika

Antanas Sireika

Gimtadienis 1956-05-11
Klube nuo 1994 iki 2012 m. (su pertraukomis)
Pareigos Vyr. treneris, Šiaulių miesto garbės pilietis

Almantas Viruišis

Almantas Viruišis

Gimtadienis 1961-04-08
Klube nuo 1994 m. iki 2005 m.
Pareigos Komandos gydytojas.

Eduardas Liutkus

Eduardas Liutkus

Gimtadienis 1958-05-28
Klube nuo 2005 m.
Pareigos Komandos gydytojas.

Vaidas Pauliukėnas

Vaidas Pauliukėnas

Gimtadienis 1979-06-01
Klube nuo 1999 m. (su pertraukomis)
Pareigos Žaidėjas, trenerio asistentas, klubo direktorius, vyr.treneris

Robertas Giedraitis

Robertas Giedraitis

Gimtadienis 1970-08-29
Klube nuo 1994 m. (su pertraukomis)
Pareigos Žaidėjas, trenerio asistentas, vyr.treneris

Irena Armalienė

Irena Armalienė

Gimtadienis
Klube nuo 1994m
Pareigos Klubo fanė numeris 1!