Komandos Visos rungtynės Visos pergalės Visi pralaimėjimai Rungtynės namie Rungtynės išvykoje Pergalės namie Pergalės išvykoje Pralaimėjimai namie Pralaimėjimai išvykoje
Neptūnas 135 79 56 67 68 49 30 18 38
Žalgiris 130 12 118 62 68 9 3 53 65
Lietuvos Rytas 121 21 100 58 63 17 4 41 59
Lietkabelis 103 66 37 52 51 40 26 12 25
Sakalai 86 54 32 44 42 32 22 12 20
Nevėžis 81 60 21 42 39 37 23 5 16
Alita 55 35 20 29 26 23 12 6 14
Vytautas 55 29 26 28 27 18 11 10 16
Juventus 54 27 26 29 25 17 10 12 14
Atletas 47 32 15 23 24 20 12 3 12
Pieno Žvaigždės 44 19 25 22 22 12 7 10 15
Dzūkija 36 15 21 17 19 10 5 7 14
Ventspils 33 14 19 17 16 12 2 5 14
Šilutė 25 16 9 14 11 11 5 3 6
Tartu University 25 18 7 13 12 11 7 2 5
Kalev/Cramo 18 11 7 10 8 9 2 1 6
Valmiera 18 13 5 9 9 7 6 2 3
Barons/LMT 16 7 9 8 8 6 1 2 7
Lokiai 16 7 9 8 8 5 2 3 6
Nafta 15 11 4 8 7 8 3 0 4
Baltai 13 11 2 7 6 6 5 1 1
Suvalkija 12 11 1 6 6 6 5 0 1
Betsafe/Liepaja 12 12 0 6 6 6 6 0 0
ASK 11 5 6 5 6 3 2 2 4
Alytus 11 9 2 6 5 5 4 1 1
Sūduva 8 8 0 4 4 4 4 0 0
Perlas 8 6 2 4 4 3 3 1 1
Port of Parnu 8 8 0 4 4 4 4 0 0
TTU 8 6 2 4 4 4 2 0 2
Palanga 8 7 1 4 4 4 3 0 1
Kaunas-Triobet 6 5 1 3 3 3 2 0 1
LSU-Atletas 6 6 0 3 3 3 3 0 0
Barsy 6 6 0 6 0 6 0 0 0
Tsmoki-Minsk 6 4 2 4 2 3 1 1 1
VEF 5 1 4 3 2 1 0 2 2
Neca 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Nikolaev 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Lavera 4 0 4 2 2 0 0 2 2
AVIS Rapla 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Slask 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Proteas 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Mažeikiai 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Dalkia/Nybit 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Unics 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Grodno-93 3 3 0 2 1 2 1 0 0
Dolphins 3 2 1 2 1 2 0 0 1
Triumph 3 1 2 1 2 1 0 0 2
Lokomotiv 3 1 2 2 1 1 0 1 1
Kuršiai 2 2 0 1 1 1 1 0 0
SLUC 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Dexia 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Unicaja 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Stefanel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Estudiantes 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Plannja basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
YMCA 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gran Canaria 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Apoel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Buducnost 2 0 2 1 1 0 0 1 1
BC Ogre 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Avtodor 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Budivelnik 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Levski Lukoil 2 0 2 1 1 0 0 1 1
SK Vadas 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Sportif 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Pyrinto 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Ducato-Montepaschi 2 1 1 1 1 1 0 0 1
KK Bosna 2 1 1 1 1 1 0 0 1
BK Opava 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Aris 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Pogon 2 1 1 1 1 0 1 1 0
Maccabi 2 1 1 1 1 1 0 0 1
BK Pardubice 2 0 2 1 1 0 0 1 1
TAK Papagos 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gipsar Stal 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Zadar 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Bumerangs/ASK 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Enisey 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Royal Hali 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Turk Telekom 2 0 2 1 1 0 0 1 1
WATCO 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Joventut 2 0 2 1 1 0 0 1 1
BC Gala 2 2 0 1 1 1 1 0 0
KK BFC 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Alba 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Inter 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Ericsson Bobry 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Pallancanestro 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Great Danes 2 2 0 0 2 0 2 0 0
Dendi basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Shakhtior 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Honka 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gargždai 2 2 0 1 1 1 1 0 0
EiffelTowers 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Akasvayu 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Galatasaray 2 0 1 1 1 0 0 0 1
BC Kiev 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Voluktė 2 2 0 1 1 1 1 0 0
TopSport-Dextera 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Jurmala 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Žiemgala 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Allianz Swans 2 2 0 1 1 1 1 0 0
BC Jekabpils 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Hapoel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Statyba 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Shakhter 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Heat 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Gravelines 2 1 1 1 1 0 1 1 0
Neptūnas-Akvaservis 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Dnipro 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Bullets 1 0 1 1 0 0 0 1 0
08 Human rights 1 1 0 1 0 1 0 0 0
Ural Great 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Go Pass 1 1 0 1 0 1 0 0 0
Krasnye Krylia 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Polonia 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Mitteldeucher 1 0 1 0 1 0 0 0 1
S.Oliver 1 0 1 0 1 0 0 0 1
Conesco 1 0 1 0 1 0 0 0 1
USK Erpet 1 1 0 0 1 0 1 0 0
Haribo Towers 1 0 1 0 1 0 0 0 1
CSKA 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Samara 1 0 1 0 1 0 0 0 1
EURAS 1 1 0 1 0 1 0 0 0
Į viršų