Komandos Visos rungtynės Visos pergalės Visi pralaimėjimai Rungtynės namie Rungtynės išvykoje Pergalės namie Pergalės išvykoje Pralaimėjimai namie Pralaimėjimai išvykoje
Neptūnas 130 76 54 65 65 48 28 17 37
Žalgiris 127 12 115 60 67 9 3 51 64
Lietuvos Rytas 115 21 94 55 60 17 4 38 56
Lietkabelis 100 65 35 50 50 39 26 11 24
Sakalai 86 54 32 44 42 32 22 12 20
Nevėžis 78 57 21 40 38 35 22 5 16
Alita 55 35 20 29 26 23 12 6 14
Vytautas 52 28 24 26 26 17 11 9 15
Juventus 48 24 23 26 22 16 8 10 13
Atletas 47 32 15 23 24 20 12 3 12
Pieno Žvaigždės 39 15 24 20 19 10 5 10 14
Ventspils 33 14 19 17 16 12 2 5 14
Dzūkija 29 13 16 15 14 9 4 6 10
Šilutė 25 16 9 14 11 11 5 3 6
Tartu University 25 18 7 13 12 11 7 2 5
Kalev/Cramo 18 11 7 10 8 9 2 1 6
Valmiera 18 13 5 9 9 7 6 2 3
Barons/LMT 16 7 9 8 8 6 1 2 7
Lokiai 16 7 9 8 8 5 2 3 6
Nafta 15 11 4 8 7 8 3 0 4
Baltai 13 11 2 7 6 6 5 1 1
Suvalkija 12 11 1 6 6 6 5 0 1
Betsafe/Liepaja 12 12 0 6 6 6 6 0 0
ASK 11 5 6 5 6 3 2 2 4
Alytus 11 9 2 6 5 5 4 1 1
Sūduva 8 8 0 4 4 4 4 0 0
Perlas 8 6 2 4 4 3 3 1 1
Port of Parnu 8 8 0 4 4 4 4 0 0
TTU 8 6 2 4 4 4 2 0 2
Palanga 8 7 1 4 4 4 3 0 1
Kaunas-Triobet 6 5 1 3 3 3 2 0 1
LSU-Atletas 6 6 0 3 3 3 3 0 0
Barsy 6 6 0 6 0 6 0 0 0
Tsmoki-Minsk 6 4 2 4 2 3 1 1 1
VEF 5 1 4 3 2 1 0 2 2
Neca 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Nikolaev 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Lavera 4 0 4 2 2 0 0 2 2
AVIS Rapla 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Slask 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Proteas 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Mažeikiai 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Dalkia/Nybit 4 4 0 2 2 2 2 0 0
Unics 4 1 3 2 2 1 0 1 2
Lokomotiv 3 1 2 2 1 1 0 1 1
Grodno-93 3 3 0 2 1 2 1 0 0
Dolphins 3 2 1 2 1 2 0 0 1
Triumph 3 1 2 1 2 1 0 0 2
SLUC 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Dexia 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Stefanel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Levski Lukoil 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Estudiantes 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Unicaja 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Plannja basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gran Canaria 2 0 2 1 1 0 0 1 1
YMCA 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Zadar 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Apoel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
BK Pardubice 2 0 2 1 1 0 0 1 1
BC Ogre 2 2 0 1 1 1 1 0 0
BK Opava 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gipsar Stal 2 2 0 1 1 1 1 0 0
TAK Papagos 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Buducnost 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Maccabi 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Pogon 2 1 1 1 1 0 1 1 0
Aris 2 1 1 1 1 1 0 0 1
KK Bosna 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Avtodor 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Ducato-Montepaschi 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Pyrinto 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Sportif 2 0 2 1 1 0 0 1 1
SK Vadas 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Enisey 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Budivelnik 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Bumerangs/ASK 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Dendi basket 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Royal Hali 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Turk Telekom 2 0 2 1 1 0 0 1 1
WATCO 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Joventut 2 0 2 1 1 0 0 1 1
BC Gala 2 2 0 1 1 1 1 0 0
KK BFC 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Alba 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Inter 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Ericsson Bobry 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Pallancanestro 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Great Danes 2 2 0 0 2 0 2 0 0
BC Kiev 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Shakhtior 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Honka 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Gargždai 2 2 0 1 1 1 1 0 0
EiffelTowers 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Akasvayu 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Shakhter 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Voluktė 2 2 0 1 1 1 1 0 0
TopSport-Dextera 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Jurmala 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Žiemgala 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Allianz Swans 2 2 0 1 1 1 1 0 0
BC Jekabpils 2 1 1 1 1 1 0 0 1
Hapoel 2 0 2 1 1 0 0 1 1
Galatasaray 2 0 1 1 1 0 0 0 1
Statyba 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Heat 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Gravelines 2 1 1 1 1 0 1 1 0
Kuršiai 2 2 0 1 1 1 1 0 0
Krasnye Krylia 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Mitteldeucher 1 0 1 0 1 0 0 0 1
CSKA 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Samara 1 0 1 0 1 0 0 0 1
EURAS 1 1 0 1 0 1 0 0 0
Haribo Towers 1 0 1 0 1 0 0 0 1
USK Erpet 1 1 0 0 1 0 1 0 0
S.Oliver 1 0 1 0 1 0 0 0 1
Polonia 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Conesco 1 0 1 0 1 0 0 0 1
Dnipro 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Go Pass 1 1 0 1 0 1 0 0 0
08 Human rights 1 1 0 1 0 1 0 0 0
Ural Great 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Bullets 1 0 1 1 0 0 0 1 0
Į viršų