A.Tamkevičius apie krepšininko karjerą ir kelią į „Šiaulius“

A.Tamkevičius už „Šiaulius“ žaidė 5 sezonus ir buvo vienas komandos lyderių. GeltonaJuoda.lt puslapiui buvęs krepšininkas papasakojo apie pasiekimus su Lietuvos jaunių rinktine, kelią į „Šiaulius“.

- Prisiminkime 1985 metus, kai buvote jaunių rinktinėje kartu su G.Šivicku, G.Einikiu, D.Dimavičiumi ir kitais. Ką prisimenate iš tų laikų? Kokie pasiekimai su jaunių rinktinėmis?

- Su Lietuvos jaunių rinktine 1985 m. laimėjome SSRS pirmenybes, kurios vyko Leningrade.

1986 m. Panevėžyje vyko SSRS jaunių pirmenybės, kur laimėjome pirmą vietą.

1986 m. Kijeve vyko 9-oji SSRS tautų spartakiada, kur, deja, likome 5, nors tikėjomės medalių.

Dar su Lietuvos jaunimo rinktine esame Pabaltijo daugkartiniai čempionai.

Skaityti...
Šventiškai smagus interviu su E.Šauliu

Šventiniame interviu pakalbinome trečiąjį sezoną "Šiaulių" komandoje rungtyniaujantį Evaldą Šaulį, kuris pasidalino savo pirisiminimais apie šventes, dovanas bei komandos draugus. 

-  Tau tai jau trečiasis sezonas vilkint "Šiaulių" marškinėlius. Per šį laiką komandos rezultatai labai skirtingi, kaip "amerikietiški kalneliai". Kaip vertini šį sezoną ir kokiomis nuotaikomis komanda pasitinka šventes?

- Sunku vertinti kai sezonas dar net neįpusėjo. Turėjome gerų ir blogų rungtynių, bet dar daug rungtynių priešakyje, todėl manau, kad bus pergalių ir džiuginsim gražiu žaidimu. Vertinti šio sezono komandos pasirodymą galėsime sezonui pasibaigus. O dabar mūsų tikslas pasiekti kuo daugiau pergalių. Komandoje nuotaikos geros.

 - Kaip didžiąsias metų šventes pasitinka E.Šaulys? Kokio tipo šventės tau labiau imponuoja: kuklios, ramios siaurame šeimos rate ar stengiesi susitikti su visais draugais, kaip įmanoma daugiau išnaudoti šį laiką?

- Šias šventes mėgstu sutikti šeimos ir artimųjų rate. Per svarbiausias metų šventes su šeima važiuojame pas senelius, kur atvyksta visa mūsų giminė. Leidžiame laiką visi kartu, keičiamės dovanomis bei tiesiog mėgaujamės būvimu kartu. Taip pat, žinoma,  nepraleidžiu progos, jeigu yra galimybė, aplankyti ir draugus.

Skaityti...
K.Hardy - apie atletiškumą, Lietuvos krepšinio lygą ir įdomų pomėgį

Kevin Hardy - įspūdingą atletiškumą ir pastangas gynyboje demonstruojantis "Šiaulių" komandos legionierius iš JAV GeltonaJuoda.lt svetainei dalinasi mintimis apie išskirtinį atletiškumą, praleistus trejus metus Rumunijoje, Lietuvos krepšinio lygį bei įdomų pomėgį.

- Sirgaliai išgirdę „Kevin Hardy“ vardą ir pavardę, iškart pagalvoja apie TOP10 gražiausius metų dėjimus, nežmogišką atletiškumą, įspūdingai blokuotus metimus ir didelius skaičius perimtų kamuolių. Iš kur šis Jūsų atletiškumas?

- Mano atletiškumas yra labai sunkaus darbo rezultatas būnant dar jauno amžiaus. Tuomet sportavau ties "šuolio gerinimo programomis", o jų atlikau tikrai nemažai. Pats atletiškumas ypač išryškėjo mano studijų laikais koledže (red. – 2015 m. baigė studijas McNeese State).

- Nuostabus darbas gynyboje, kaip gynėjui dideli blokuotų metimų ir perimtų kamuolių skaičiai. Iš kur toks pasiaukojantis ir juodas darbas gynyboje?

- Gynyboje turiu ambicijų nebūti tuo žaidėju, per kurį pelnomi taškai. Laikui bėgant išmokau užsiimti kaip įmanoma geresnes gynybines pozicijas, kad taip priversčiau oponentą suklysti ar neleisti jam patogiai jaustis puolime.

Skaityti...
A.Udras - apie krepšininko karjerą, kapitono pareigas bei lankytinas vietas Šiauliuose

Antanas Udras - 203 cm. ūgio puolėjas, "Šiaulių" komandoje pradėsiantis antrąjį sezoną. Nesenai komandos kapitonu išrinktas Antanas BC "Šiauliai" gerbėjų puslapiui GeltonaJuoda.lt dalinasi mintimis apie savo krepšininko karjerą, pirmąjį bandymą LKL, komandos atmosferą bei lankytinas vietas Šiauliuose.

- Antanai, neseniai prabėgo vasara. Ar spėjai pailsėti nuo krepšinio? Gal gali trumpai pasidalinti, kokia buvo Antano Udro vasara?

- Vasarą spėjau ir pailsėti, ir pasiilgti krepšinio. Pabaigiau studijas Vilniaus kolegijoje, o tada kibau į darbus ruoštis ateinančiam krepšinio sezonui.

- Trumpai papasakok "Šiaulių" gerbėjams apie savo kelią į profesionalų krepšinį. Kada ir kur pradėjai sportuoti?

- Sportuoti pradėjau 1-oje klasėje, Vilniaus krepšinio mokykloje. Kaip krepšininkas užaugau Vilniaus „Perlo“ sistemoje.

Skaityti...
T.Gaidamavičius - apie Šiaulius, trigubą dublį bei pasikeitusį A.Sireiką

Tomas Gaidamavičius - tikras šiaulietis, krepšinio pradmenis įgijęs pietinio rajono krepšinio aikštelėse, o profesionalo karjerą pradėjęs "Šiaulių" komandoje. Gynėjas gimto miesto klube praleido keturis sezonus, o šiuo metu yra vyriausiasis Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" treneris.

- Tomai, esate kilęs iš Šiaulių ir krepšinio pagrindus įgijote gimtajame mieste. Gal galite plačiau papasakoti apie savo kelią į krepšinį?- Taip, esu gimęs ir augęs Šiauliuose, pietiniame rajone. Tikras šiaulietis žino kur tai yra smiley Lankiau daug sporto būreliu, kol 6-oje klasėje su draugu nuėjome pabandyti lankyti krepšinį ir kažkaip patiko. Kaip matome, krepšinis mane lydi iki šiol. Mano pirmasis treneris buvo Egidijus Vasiliauskas.

- Nuo pat karjeros pradžios atstovaujant Šiaulių krepšinio mokyklos komandą (III vieta jaunių pirmenybės), besivaržant Lietuvos moksleivių sporto žaidynėse "PREVENTOS" taurei laimėti (I vieta respublikoje) su "Saulėtekio" vid. mokykla, buvote išreikštas įžaidėjas, kovotojas bei lyderis. Ar šias savybes turėjote nuo mažens, ar visgi jus įkvėpė aplinkiniai žmonės?

- Visa laiką atstovavau Šiaulių krepšinio mokyklai ir paskutiniais metais laimėjome 3-ią vietą, nors iki tol nebuvome nieko panašaus nuveikę. Su „Saulėtekio“ mokykla buvome pasiekę įspūdingą rezultatą - laimėjome 1-ą vietą Lietuvoje. ...

 

Skaityti...
K.Lukošiūnas - apie tritaškius, idealus bei tobulėjimą Šiauliuose

Tolimais taikliais tritaškiais "Šiaulių" gerbėjus žavintis bei ryškų progresą rodantis snaiperis Karolis Lukošiūnas interviu geltonajuoda.lt papasakojo apie kelią į LKL pirmenybes, snaiperio idealus, artimųjų palaikymą bei kas yra svarbiausia būnant metiku.

- Prie "Šiaulių" komandos prisijungei dar praėjusį sezoną. Kodėl nutarei priimti "Šiaulių" pasiūlymą? Ar domėjosi kitos LKL komandos?

- Po NKL sezono su Molėtų „Ežerūnu“, tiesiog gavau pasiūlymą iš agento prisijungti pasportuoti su „Šiauliais|, pratęsti sezoną ir, jei bus galimybė, sužaisti rungtynes. Per daug kažko nesitikėjau, bet pasinaudojau šiuo šansu ir esu tuo labai patenkintas. Gal kai kurios LKL komandos irgi domėjosi, bet konkrečių pasiūlymų, kiek žinau, nebuvo.

- Praėjusį sezoną dar teko žaisti kartu su Nick Zeisloft. Kokių naudingų pamokų pasisėmei iš šio legionieriaus?

- Tiek per treniruotes, tiek po jų, mesdavau su Nick tritaškius iš skirtingų pozicijų, skirtingų kojų sustatymu, įvairių išbėgimų. Pasimokiau, kad metikas turi mesti vos menkiausiai galimybei atsiradus, nesvarbu iš kur, būtent, tai ir stengiuosi daryti šį sezoną.

Skaityti...
Šventiškai smagus interviu su I.Vaitkumi

Švenčių siūlome laukti su nuotaikingu ir įdomiu šiauliečio Igno Vaitkaus interviu apie Kalėdas, dovanas, komandos draugus bei palinkėjimus jums visiems - "Šiaulių" klubo gerbėjams!

- Ką šis šventinis laikotarpis (Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai) simbolizuoja I.Vaitkui?

- Tikriausiai labiausiai simbolizuoja šeimą, artimiausius žmones aplink, savotišką pabėgimą nuo krepšinio ir nuo visų kitų kasdieninių reikalų bei rutinos.

- Geriausia gauta Kalėdų dovana?

- Prieš daug metų gavau "Sportland" dovanų čekį, tai labai džiaugiausi jį gavęs (planavau pirkti M.Jordan treningus), bet iš to džiaugsmo pamečiau tą čekį ir likau be nieko. laugh

- Mėgstamiausia Kalėdų daina ir/ar filmas?

- Filmas būtų: Haris Poteris (nežinau kodėl, bet jis man susijęs su šitomis šventėmis ir be šito filmo jos nepraeina), o daina: Saulėno "gabalai" per kiekvienas Kalėdas tikrai linksmai skamba. smiley

Skaityti...
A.Danusevičius - Šiauliai buvo ir yra mano namai

"Šiaulių" klubo gerbėjai, Jūsų dėmėsiui interviu su ilgamečiu "Šiaulių" klubo vidurio puolėju Audriumi Danusevičiumi, kuris pasidalino savo atsiminimais apie įsimintniausias rungtynes, varžovus, patarimais jauniesiems krepšininkams bei simboliniu "Šiaulių" komandos visų laikų penketu.

- Audriau, profesionaliame krepšinio pasaulyje praleidote daugybę metų. Kodėl ir kada pasirinkote profesionalaus krepšininko kelią?

- Profesionaliai krepšinį pradėjau sportuoti atsitiktinai. Į Šiaulius atvykau studijuoti KTU ŠF (tuomet - Kauno technologijos universitete Šiaulių fakultete). KTU buvo rengiamos studentų krepšinio varžybos. Ten mane pastebėjo a.a. treneris Banza ir pakvietė pasitreniruoti į naujai kuriamą Šiaulių „Policijos“ komandą. Taip ir pradėjau krepšininko karjerą.

- Už „Šiaulių“ komandą esate sužaidęs beveik 400 oficialių rungtynių. Kurias išskirtumėte kaip pačias įsimintiniausias (gal jų buvo ir keletas)?

- Išskirtiniausios - tai pirmas LKL bronzos medalis prieš Alitos „Alita“ (2001-05-23, lemiamos rungtynės laimėtos 97:62), pirmas bronzos medalis BBL prieš „Ventspils“ (2005-04-16, pergalė 97:87) komandą, varžybos su Maskvos „CSKA“ (2000-11-11, pralaimėta 81:91).

Skaityti...
A.Wright: Šiauliai - viena geriausių komandų, kuriose man yra tekę būti

GeltonaJuoda.lt komanda pakalbino sezono eigoje prie klubo prisijungusį, tačiau labai greitai įsiliejusį ir tapusį vienu kertinių žaidėjų - Akeem Wright. Šis atletas šiauliečių publikai turėtų būti žinomas dar nuo praėjusio sezono, kuomet FIBA EuroChallenge grupės rungtynėse, atstovaudamas Nikosijos "APOEL", į BC "ŠIAULIAI" krepšį įmetė atitinkamai 15 ir 23 taškus.

- Apžiūrėjus Jūsų krepšininko karjerą į akis krenta įspūdingas sąrašas šalių, kuriose esate rungtyniavęs. Žinoma, tai vienas didesnių pliusų būnant legionieriumi. Ką jums pačiam reiškia būti taip arti ir pajusti tiek skirtingų kultūrų, gal net pasimokyti iš jų?

- Didžiulė palaima rungtyniauti gausybėje šalių, savo akimis pamatyti skirtingas kultūras bei užmegzti pažinčių. Negaliu teigti, kad išmokau daug, rungtyniaujant skirtingose šalyse, bet tikrai pamačiau, patyriau gausybę skirtumų lyginant su JAV.

- Kuri šalis/kultūra Jums asmeniškai labiausiai imponavo savo siūlomu gyvenimo stiliumi, maistu bei paliko dydžiausią įspudį?

- Sakyčiau, kad kaip šalis labiausiai man patiko Naujoji Zelandija. Maisto atžvilgiu aš esu labai išrankus ir linkęs maitintis maistu prie kurio esu pripratęs. Bet šalis buvo labai graži ir tikrai turinti ką parodyti kiekvienam. Aš mėgavausi praleistu laiku ten labiausiai.

Skaityti...
M.Žukausko ir A.Sireikos interviu prieš naujojo sezono startą

Prieš naujojo 2017/18 metų „Šiaulių“ komandos sezono startą GeltonaJuoda.lt komanda pakalbino komandos direktorių Mindaugą Žukauską, kuris pasidalino mintimis apie vasaros darbus, klubo finansinę būklę ir ateities planus. 

-  Mindaugai, dar nesibaigus praėjusiam sezonui turėjote kaip niekada daug darbo. Ar vasarą radote laiko atostogoms?

-  Atostogų šiais metais beveik neturėjau. Galbūt keletą savaitgalių pavyko pabėgti nuo reikalų apie krepšinį, bet ir tuomet visada mintys sukosi apie „Šiaulius”, pasiruošimą kitam sezonui. Vyko įtemptas darbas formuojant komandą, sutarčių sudarymas, rėmėjų paieškos ir dar daug mažai matomų, bet labai svarbių darbų. Žinoma, darbas vardan krepšinio mane visada „veža”.

Kaip įvertintumėte vasaros darbus? Ar pavyko viskas, ką planavote?

-  Daugelį darbų pasisekė nuveikti ir jau dabar turime apčiuopiamą rezultatą ir tai džiugina. Darbai tebevyksta esamuoju laiku, kiekvieną minutę. Tai, ko dar nepavyko įgyvendinti, bus padaryta artimoje ateityje. Savęs nemėgstu vertinti, tegul mūsų darbus vertina žmonės.

Skaityti...
V.Koreniuk: Aš niekada nepasiduodu ir visada kovoju aikštelėje iki pabaigos

"Šiaulių" klubo gerbėjus kviečiame susipažinti su komandos legionieriumi iš Ukrainos - Vladislav Koreniuk. 209 cm. ūgio žadėjas prie komandos prisijungė sezonui įsibegėjus ir tapo solidžiu papildymu ekipos priekinėje linijoje, vidutiniškai pelnydamas po 13,2 tšk. ir atkovodamas po 5,9 kam.

- Kaip susiklostė situacija, kad atsidūrei „Šiaulių“ komandoje?

- Mano agentas paskambino ir panešė, kad yra galimybė rungtyniauti Šiauliuose. Priimti sprendimą nebuvo sunku, nes Lietuvoje jau esu buvęs. Man patiko ši šalis, todėl nutariau priimti pasiūlymą rungtyniauti „Šiaulių“ komandoje.

- Ar patinka Šiaulių miestas?

- Šiauliai nėra didelis miestas ir jis man patinka, todėl laisvu laiku jame bandau nuveikti vis ką nors kito. Geriausia apie miestą kalbėti vasarą, nes dabar, žiemos metu, sunku kažką apibendrinti.

Skaityti...
Šiaulių krepšinio klubo balsas Justas: Visada buvau ir būsiu savo miesto patriotas

Justas Niauronis - Šaulių miesto patriotas, veiklus žmogus ir "Šiaulių" klubo "balsas" Šiaulių arenoje. Kviečiame iš arčiau susipažinti su Justu.

- FK „Adiada“ (LFF III lyga, šiemet nužygiavusi iki IV LFF taurės etapo) rezultatyviausias žaidėjas, kapitonas, net ir treneris. Galvosukių kambario (lockroom.lt) direktorius/bendrasavininkas, NT vadybininkas ir "Šiaulių" krepšinio klubo "balsas". Kaip viską spėjate, Justai?

- Gal reikėtų pradėti nuo to, kad esu labai dėkingas savo žmonai Donatai, kad pakenčia mano visus viražus smiley O viskas pavyksta planuojant savo laiką.  Kai žinai savo tvarkarštį/dienotvarkę, kur ir kada turi būti, kiek truksi laiko ir ką reikės daryti - viskas tampa lengviau. Paroje yra 24 valandos, aštuonias atidedu miegui, o likusias stengiuosi išnaudoti efektyviai. Tai nebūtinai turi būti darbas. Gali būti kokybiškas laikas su šeima, draugais ar žaidžiant futbolą. Gyvenimas yra gražus ir reikia jį gyventi turiningai!

Skaityti...
V.Pauliukėnas: Iš kiekvieno tikiuosi noro laimėti

Prieš 2016-17 m. sezono startą pakalbinome "Šiaulių" komandos vyriausiąjį trenerį V.Pauliukėną.

- Kaip prabėgo V.Pauliukėno vasara? Ar užteko poilsio?

- Vasara prabėgo darbingai kartu su Lietuvos U-17 rinktine, o poilsio užteko.

- Grįžtant prie Jūsų vasaros – U-17 vaikinų rinktinės, teko pasidarbuoti su labai perspektyviais jaunuoliais: A.Velička, G.Vasiliauskas, L.Uleckas ir kiti. Kokį įspūdį paliko šie vaikinai? Kuriam pranašautumėte šviesiausią ateitį?

- Įspūdį paliko visa komanda. Nesu pranašas ir tikiu bei linkiu šiems vaikinams pasiekti maksimumą jų, kaip krepšininkų, karjeroje.

Skaityti...
M.Valčiukaitis: žinome ir tikime ką darome

- Kokia buvo Manto Valčiukaičio vasara? Ka spėjai nuveikti?

- Mano vasara buvo labai darbinga, intensyvi. Kitaip tariant - be atostogų. Po sezono teko dirbti šiek tiek su krepšinio akademijos „Saulė“ jaunimu, ruošėmės Lietuvos rinktinėms su Tadu Pažėra, Mantvydu Žukausku ir Roku Giedraičiu. Tačiau didžiają vasaros dalį dirbau su Lietuvos U-18 merginų rinktine. Buvo darbinga, bet labai įdomi vasara.

- Vasarą teko nauja patirtis padirbėti su Lietuvos merginų U-18 rinktine. Kaip vertini šią patirtį? Nereikėjo atlaidžiau žiūrėti į moteriškosios lyties atstoves?

- Šią patirtį vertinu labai teigiamai. Kitaip vertinti tu tiesiog negali, nes atstovauji Lietuvai. Tai, pirmiausia, yra didžiulė atsakomybė ir garbė. Darbas su merginomis buvo labai įdomus. Mane nustebino merginų pasišventimas darbui. Malonu buvo tai, kad merginos tikėjo mano darbu ir kantriai, su didžiuliu noru, vykdė treniruočių uždavinius. Išskirtinio atlaidumo nebuvo, visi žinojo dėl ko buvome susirinkę ir dėl ko reikia sunkiai darbuotis.

Skaityti...
T.Bowman: noriu, kad mūsų komanda būtų kiek įmanoma geresnė

Tre Bowman - 196 cm. ūgio universalus žaidėjas, galintis ir pataikyti iš toli, ir prasiveržti. Siūlome trumpą pažintį su naujuoju "Šiaulių" komandos žaidėju, kuris papasakojo apie priežastis, lėmusias komandos pasirinkimą, savo idealą bei ateinančio sezono tikslus.

- Kokie tavo pirmieji įspūdžiai apie Šiaulių miestą?

- Iš pirmo žvilgsnio, Šiauliai tikrai yra labai gražus miestas. Man patinka, kad krepšinio arena yra netoli nuo namų, o žmonės čia yra tikrai draugiški. Taip pat, maistas čia yra labai geras!

- Kaip, prieš prisijungiant prie „Šiaulių“ komandos, praleidai vasaros atostogas?

- Prieš atvykstant į Šiaulius daugiausiai laiko praleidau namuose su šeima. Aš turiu trejų metų dukterį su kuria buvau kiekvieną vasaros dieną, o su ja būti yra labai linksma. Žinoma, skyriau daug laiko individualioms treniruotėms, kiekvieną dieną palaikydamas sportinę formą.

Skaityti...
M.Žukauskas: rungtynių dieną visuomet stengiuosi apsilankyti arenoje ir stebėti Šiaulių komandos žaidimą gyvai

Netrukus 41-ąjį gimtadienį minėsiantis Mindaugas Žukauskas prieš 20 metų iškovojo pirmąjį ir vienintelį olimpinį medalį savo profesionalo karjeroje. Jau savo antrajame 1995-1996 m. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone Šiaulių „Šiaulių“ puolėjas per rungtynes vidutiniškai rinkdavo po 19 taškų ir atkovodavo 5 kamuolius. Perspektyvų jaunuolį netruko pastebėti ir tuometinis rinktinės treneris Vladas Garastas, kuris ir pakvietė krepšininką į nacionalinę komandą.

„Buvau jaunas, buvo smagu sportuoti su Arvydu Saboniu, Šarūnu Marčiulioniu ir kitais. Laimėti olimpinį medalį lemta ne kiekvienam ir man, jaunam vaikinui, tai buvo begalinis džiaugsmas“, - prisimindamas debiutinius metus rinktinėje sako M. Žukauskas.

Rinktinėje krepšininkas iš viso sužaidė 165 rungtynes ir per jas pelnė 900 taškų, o rezultatyviausią mačą klubiniame krepšinyje Mindaugas sužaidė LKL čempionate, kuomet į Kauno „Atleto“ krepšį įmetė net 45 taškus.

Skaityti...
D.Sebeckis: krepšinis - tai mano gyvenimas

Donatas Sabeckis pasidalino mintimis apie kelią į krepšinį, "Šiaulių" komandą bei tikslus ateinančiame sezone.

- Papasakok, kaip ir kada susipažinai su krepšiniu?

- Penktoje klasėje brolis jau buvo pradėjęs lankyti krepšinio treniruotes, todėl ir pats norėjau sekti jo pėdomis, tad pasirinkau krepšinį vietoje plaukimo treniruočių. Viskas prasidėjo Arvydo Sabonio krepšinio mokykloje, o po to du metus žaidžiau Lietuvos regionų krepšinio lygoje (RKL) Birštono ,,Jazz-Diremta" komandoje, kurioje buvo sudarytos pačios geriausios sąlygos tobulėti. Su ta pačia komanda metus teko žaisti ir NKL pirmenybėse. Vėliau prisijungti pakvietė Marijampolės „,Sūduva-Mantinga“, kuri nuolatos kelia sau aukščiausius tikslus. Su ja ir triumfavau NKL čempionate.

Skaityti...
G.Petrauskas: Žaidėme taip, kaip galime ir tikrai nedaug pritrūko

Pasibaigus įdomiam ir čempioniškam 2015-2016 m. sezonui pakalbinome ketvirtus metus komandą treniravusį Gediminą Petrauską, kuris papasakojo apie komandos nuveiktus darbus, legionierius bei kitas įdomybes.

- Kaip įvertintumėte visą 2015-16 sezoną? Kas nudžiugino, kas nuvylė?

- Sezonas nebuvo prastas. Visada galima geriau, bet manau, kad į formą įėjome tada kada to labiausiai  reikėjo. Deja, sezono pradžia mums pakiša koją, dėl to niekaip negalime pradėti atkrintamųjų varžybų su namų aikštės pranašumu.  Noriu padėkoti žiūrovams, kuriu sezono gale vis daugiau rinkosi į areną,  rėmėjams, miesto savivaldybei..

Skaityti...
M.Scott: mėgstu dalintis kamuoliu ir norėčiau, kad perdavimai mano žaidime būtų tobuli

Mike Scott - šio sezono antroje pusėje tapo tvirtu komandos pagrindiniu įžaidėju bei sėkmingai tobulėja toliau. Visada geros nuotaikos nestokojantis žaidėjas duotame interviu pasidalino mintimis apie Šiaulius, pasirinktą marškinėlių numerį, traumas ir kt.

- Pirmoji pažintis su krepšiniu. Kada ir kodėl pradėjai sportuoti? Ar tavo šeimoje dar yra žaidžiančių krepšinį?

- Iš mano šeimos aš esu vienintelis, kuris žaidžia krepšinį. Mano tėtis yra žeidęs amerikietišką futbolą, tačiau tai viskas kas sieja mūsų šeimą su sportu. Aš krepšinį žaisti pradėjau būdamas 6 metų, bandžiau ir kitas sporto šakas, tačiau tik krepšinis buvo tas vienintelis, kuris patiko.

- Kokias studijas pabaigei Idaho universitete?

- Idaho universitete aš studijavau verslą. 

Skaityti...
K.Guščikas: LKL žaidžiamas žymiai protingesnis ir brandesnis krepšinis

Siūlome artimiau susipažinti su Karoliu Guščiku bei pažvelgti, kokius skirtumus tarp LKL ir NKL jis įžvelgia, rungtyniaudamas Šiauliuose.

- Kaip atsiradai krepšinyje? Kas buvo Tavo pirmasis treneris?

- Krepšinį pradėjau lankyti gal kokių septynerių metų gimtajame Kelmės mieste. Mano pirmasis treneris buvo Egidijus Vasiliauskas Šiaulių sporto mokykloje, pas kurį pradėjau rimčiau treniruotis. Moksleivių krepšinio lygoje žaidžiau iki 18 metų. Nuo tada ir pasilikau Šiauliuose, vieną sezoną žaidžiau Regionų lygoje „ABRO“ komandoje. O vėliau taip susiklostė, kad padariau pertrauką ir vienerius metus visiškai nežaidžiau krepšinio. Po tos pertraukėlės grįžau į krepšinį, bet jau į Raseinius ir už „Rasų“ komandą žaidžiau tris sezonus.

- Kodėl padarei pertrauką nuo krepšinio?

- Na, buvo šiek tiek problemų, tiek šeimoj, tiek kitur, moksluose. Tuo metu apskritai norėjau „mesti“ krepšinį, bet viskas apsisuko atgal – ir ačiū Dievui!

Skaityti...