Šventiniame interviu pakalbinome trečiąjį sezoną "Šiaulių" komandoje rungtyniaujantį Evaldą Šaulį, kuris pasidalino savo pirisiminimais apie šventes, dovanas bei komandos draugus. smiley

-  Tau tai jau trečiasis sezonas vilkint "Šiaulių" marškinėlius. Per šį laiką komandos rezultatai labai skirtingi, kaip "amerikietiški kalneliai". Kaip vertini šį sezoną ir kokiomis nuotaikomis komanda pasitinka šventes?

- Sunku vertinti kai sezonas dar net neįpusėjo. Turėjome gerų ir blogų rungtynių, bet dar daug rungtynių priešakyje, todėl manau, kad bus pergalių ir džiuginsim gražiu žaidimu. Vertinti šio sezono komandos pasirodymą galėsime sezonui pasibaigus. O dabar mūsų tikslas pasiekti kuo daugiau pergalių. Komandoje nuotaikos geros.

 - Kaip didžiąsias metų šventes pasitinka E.Šaulys? Kokio tipo šventės tau labiau imponuoja: kuklios, ramios siaurame šeimos rate ar stengiesi susitikti su visais draugais, kaip įmanoma daugiau išnaudoti šį laiką?

- Šias šventes mėgstu sutikti šeimos ir artimųjų rate. Per svarbiausias metų šventes su šeima važiuojame pas senelius, kur atvyksta visa mūsų giminė. Leidžiame laiką visi kartu, keičiamės dovanomis bei tiesiog mėgaujamės būvimu kartu. Taip pat, žinoma,  nepraleidžiu progos, jeigu yra galimybė, aplankyti ir draugus.

- Kaipgi žiemos šventės be kalėdinių filmų. Turbūt vieni garsiausių "Kaip Grinčas Kalėdas Vogė" ir "Vienas Namuose". Kuriems komandos nariams priskirtum pagrindinius vaidmenis šiuose filmuose? (Beje, pernai Ignas Vaitkus, Makolio Kalkino vaidmenį atidavė būtent tau).

- Grinčo vaidmeniui atlinkti, mano nuomone, labiausiai tinkamas yra Antanas Udras. O filmo „Vienas namuose“ pagrindiniu aktoriumi įsivaizduoju Aurimą Urboną.

- O kuris komandos narys labiausiai tiktų suvaidinti Kalėdų Senelį?

- Kalėdų senelį geriausiai suvaidintų manau Benas, nes nereikėtų klijuoti barzdos, užtektų tik nudažyti. smiley

- Ar patinka tradiciniai Kūčių patiekalai: "silkutė" ar "kūčiukai", kisielius, aguonų pienas?

- Nesu išrankus maistui, todėl ragauju viską, kas ant kūčių stalo.

- Kuris "Šiaulių" komandos narys paruoštų skaniausią Kalėdų vakarienę ir kuris daugiausiai jos suvalgytų? smiley

- Nežinau visų komandos draugų kulinarinių sugebėjimų, bet žinau, kad Antanas Udras moka skaniai gaminti šaltibarščius. O daugiausiai jų ir suvalgytų jis pats. laugh

- Ką įsimintiniausio esi vaidinęs Kalėdiniame vakarėlyje?

- Nykštuką.

- Geriausia gauta kalėdinė dovana?

- Beats by Dre. ausinės.

- Klausimas kaip dažnam 3 prieš 3 dalyviui. Vyksta kalėdinis 3x3 turnyras. Kuriuos tris vyrukus be savęs imtum į komandą?

- Antaną Udrą, nes reikia aukšto ir metančio, Aurimą Urboną, nes turi daug patirties šiuose turnyruose ir Kevin Hardy, nes labai gerai ginasi.

- Kuris Naujųjų metų sutikimas pačiam buvo pats įsimintiniausias ir kodėl?

- Nėra kažkokio išskirtinio Naujųjų metų sutikimo, tiesiog visus juos stengiuosi sutikti draugų rate.

- Koks būtų tavo šventinis palinkėjimas „Šiaulių“ klubo gerbėjams?

- „Šiaulių“ komandos gerbėjams linkiu ramybės ir pilnatvės jausmo, skleisti gerumą ne tik savo artimiesiems, bet ir aplinkiniams. Linkiu daug pozityvumo išsikeliant tikslus ateinantiems metams ir dar daugiau energijos juos įgyvendinant!

Grįžti į visus interviu

Į viršų