Tre Bowman - 196 cm. ūgio universalus žaidėjas, galintis ir pataikyti iš toli, ir prasiveržti. Siūlome trumpą pažintį su naujuoju "Šiaulių" komandos žaidėju, kuris papasakojo apie priežastis, lėmusias komandos pasirinkimą, savo idealą bei ateinančio sezono tikslus.

- Kokie tavo pirmieji įspūdžiai apie Šiaulių miestą?

- Iš pirmo žvilgsnio, Šiauliai tikrai yra labai gražus miestas. Man patinka, kad krepšinio arena yra netoli nuo namų, o žmonės čia yra tikrai draugiški. Taip pat, maistas čia yra labai geras!

- Kaip, prieš prisijungiant prie „Šiaulių“ komandos, praleidai vasaros atostogas?

- Prieš atvykstant į Šiaulius daugiausiai laiko praleidau namuose su šeima. Aš turiu trejų metų dukterį su kuria buvau kiekvieną vasaros dieną, o su ja būti yra labai linksma. Žinoma, skyriau daug laiko individualioms treniruotėms, kiekvieną dieną palaikydamas sportinę formą.

- Kokios aplinkybės lėmė, kad pasirinkai „Šiaulių“ komandos pasiūlymą?

- Pasirinkau šį klubą, nes man tai pasirodė puiki galimybė augti kaip žaidėjui. Man patiko kokį pasitikėjimą manimi rodė komandos vadovai, o pažiūrėjęs praėjusio „Šiaulių“ komandos sezono keletą rungtynių bei pamatęs jos žaidimo stilių aš supratau – ši komanda man yra tobulas pasirinkimas.

- Kokie būtų tavo tikslai ateinančiame 2016-17 m. sezone?

- Mano pagrindinis tikslas yra toks, kad mūsų komanda būtų kiek įmanoma geresnė, norėtume patekti į atkrintamąsias varžybas bei turėti pergalingą sezoną.

- Kas yra tavo didžiausi įkvepėjai ir idealai krepšinio aikštelėje?

- Krepšinio aikštelėje mano didžiausias įkvepėjas yra mano pusbrolis Catrell, kuris taip pat buvo krepšininkas i turėjo svajonę profesionaliai žaisti krepšinį, tačiau buvo nužudytas mūsų mieste prieš gaunat galimybę studijuoti ir rungtyniauti universitete. Mano didžiausias idealas yra mano tėvas. Jis griežtai augino mane kiekvieną dieną, spaudė mane būti geresniu krepšinio aikštelėje. Taip pat, man patinka Dwyane Wade, kuris yra puikus žaidėjas ir asmenybė.

Grįžti į visus interviu

Į viršų