- Kaip susiklostė situacija, kad atsidūrei „Šiaulių“ komandoje?

- Mano agentas paskambino ir panešė, kad yra galimybė rungtyniauti Šiauliuose. Priimti sprendimą nebuvo sunku, nes Lietuvoje jau esu buvęs. Man patiko ši šalis, todėl nutariau priimti pasiūlymą rungtyniauti „Šiaulių“ komandoje.

- Ar patinka Šiaulių miestas?

- Šiauliai nėra didelis miestas ir jis man patinka, todėl laisvu laiku jame bandau nuveikti vis ką nors kito. Geriausia apie miestą kalbėti vasarą, nes dabar, žiemos metu, sunku kažką apibendrinti.

- Koks tavo mėgstamiausias žaidimo elementas krepšinio aikštelėje?

- Neturiu savo mėgstamiausio žaidimo elemento. Tiesiog stengiuosi daryti viską kas padėtų rungtynėse nugalėti komandai.

- Ar turi žaidėjo idealą į kurį lygiuotumeisi?

- Ne, idealo krepšinio aikštelėje neturiu.

- Po sėkmingo 2015-16 m. sezono „Dnipro“ (Ukraina) komandoje persikėlei rungtyniauti į Lenkijos komandą, tačiau sezono pradžia „Slam Stal“ komandoje buvo žemiau lūkesčių. Persikėlęs į „Šiaulių“ komandą rodai gana įspūdingą ir stabilų žaidimą. Kokios to priežastys?

- Man labai svarbu yra trenerio pasitikėjimas manimi. Kai aš tai jaučiu, aš rungtyniauju visiškai kitaip, todėl ir žaidimo kokybė dabar daug geresnė.

- Šiaulių mieste buvai pastebėtas su buvusiu „Šiaulių“ komandos žaidėju R.Gumenyuk. Gal sulaukei kokių patarimų iš buvusio ekipos krepšininko?

- Mes susitikome atsitiktinai, šnekučiavomės apie viską: ir miestą, ir komandą.

- Anksčiau Lietuvoje yra rungtyniavę du gerai žinomi krepšininkai (G.Khizhnyak ir A.Okunskiy). Ar jie gerai žinomi ir Ukrainoje?

- Taip, Ukrainos krepšinio pasaulyje jie yra autoritetas ir juos žino visi.

- Kodėl „Šiaulių“ komandoje pasirinkai 1 numeriu pažymėtus marškinėlius?

- Iš tikro norėjau 11 numerio, tačiau tuo metu jis buvo užimtas (A.Ampim), be to, aš labai nesureikšminu numerių reikšmės.

- Koks tavo tikslas krepšinio aikštelėje?

- Mano tikslas yra žaisti Eurolygoje arba NBA, kaip ir kiekvienas žaidėjas apie tai svajoja.

- Ką labiausiai sieki patobulinti krepšinio aikštelėje šiuo metu?

- Labiausiai norėčiau patobulinti metimą iš tolesnių distancijų, bet, žinoma, turi tobulinti visus aspektus.

- Šiame LKL sezone ko gero esi vienas iš fiziškai stipriausių žaidėjų. Ar dažnai sutinki už save stipresnių krepšininkų? smiley

- Žinau, kad nesu nei geriausias, nei stipriausias žaidėjas. Esu žaidęs su daug labiau patyrusiais ir stipresniais žaidėjais, tačiau aš niekada nepasiduodu ir visada kovoju aikštelėje iki pabaigos.

Grįžti į visus interviu

Į viršų