Besibaigiant pirmajam 2015-16 m. sezono mėnesiui pakalbinome "Šiaulių" komandos vyr.trenerį G.Petrauską, kuris pasidalino nuomone apie komandos tobulėjimą, tikslus FIBA Europe turnyre bei legionierius.

- Kokios nuotaikos vyrauja komandoje po ne itin sėkmingos sezono pradžios?

- Na, nuotaikos galėtų būti ir geresnės, bet žiūrime pozityviai, stengiamės gerinti žaidimą ir žiūrime į priekį.

- Kokias komandos stipriąsias puses įžvelgiate komandos žaidime per pirmąjį mėnesį ir ką labiausiai reikėtų tobulinti?

- Pirmiausiai, aiškiai trūksta susižaidimo. Reikia tobulinti viską tiek gynyboje, tiek puolime. Žaidimas gerėja, bet norėtųsi jį gerinti šiek tiek geriau.

- Kaip į komandą įsiliejo legionieriai? Ar nėra pasidalinimo tarp legionierių ir lietuvių?

- Čia reikėtų klausti daugiau žaidėjų  bet mes, treneriai, nematome kažkokių grupuočių, atrodo, kad visi žaidėjai sutaria neblogai.

- Kokius tikslus užsibrėžėte FIBA Europe turnyre? Koks pirmas įspūdis apie komandas iš Lenkijos, Turkijos ir Slovakijos?

- Apie varžovus žinome nedaug. Kol kas stebime „Slask“ ekipos žaidimą, o tiek „Royal Hali“, tiek „Inter“ komandas pradėsime stebėti jau po rungtynių su „Slask“. Uždavinys yra patekti į kitą etapą. Tą ir bandysime pasiekti.

- Ar esate patenkinti esama sudėtimi? Ar dar ruošiatės stiprinti komandą?

- Dabar mes turime kuo greičiau gerinti ir tobulinti savo krepšinį, o sudėties klausimą bus galima užduoti vėliau. Šitiems žaidėjams reikia rasti savo vietas ir mums, treneriams, reikia rasti kaip juos geriausiai išnaudoti.

- Savojo žaidimo tiek organizuojant atakas, tiek gynyboje neatranda M.Scott. Ar matosi žaidėjo pažanga ir tobulėjimas nuo sezono pradžios?

- Reikia suprasti, kad jis yra naujokas ir būti įžaidėju pirmais metais Europoje yra tikrai sunku. Geras pavyzdys buvo ir D.Needham prieš pora metu, kuris sunkiai įsivažiavo. Mes tikime M.Scott, nes tikrai gerai dirba ir stengiasi tobulėti.

Grįžti į visus interviu

Į viršų