- „Šiaulių“ ekipoje debiutavai 2001-02 m. sezone, būdamas 19 metų. Ar pameni pirmąsias savo varžybas ir pirmąjį sezoną? Kaip tuo metu tave priėmė klubo senbuviai?
- Pirmosios varžybos buvo draugiškos rungtynes prieš Rusijos „Samaros“ klubą. Šiauliuose buvau priimtas tikrai labai šiltai „Šiaulių“ komanda visada šiltai priima visus žaidėjus.

- „Šiaulių“ ekipoje iš viso esi sužaidęs 221 oficialias varžybas (10 vieta klubo istorijoje), esi pirmas pagal blokuotus kamuolius ir ketvirtas pagal atkovotus kamuolius. Kokią įsimintiniausią pergalę išskirtum savo karjeroje? Koks trofėjus, iškovotas su „Šiaulių“ komandą, tau yra pats svarbiausias?
- Įsimintiniausios man buvo 2 varžybos 2002-2003 m. sezone kai per savaitę nugalėjome Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir Kauno „Žalgirį“. Buvo didelė šventė Šiaulių miestui.

- Tavo karjerą „Šiaulių“ komandoje galima skirstyti į tris skirtingus etapus: 2001-03 m., 2007-09 m. ir 2012-13 m. Kuo kiekvienas etapas tau buvo išskirtinis ir įdomus?
- Pirmas etapas aišku buvo pats geriausias man asmeniškai, kur augau kaip krepšininkas. Tikrai esu labai dėkingas Adomui Klimavičiui bei Antanui Sireikai. Vienas man pasiūlė žaisti už „Šiaulių“ komandą, o kitas - manimi pasitikėjo aikštelėje. Antras etapas buvo išskirtinis, nes buvo surinkta tikrai labai pajėgi komanda bei teko išskirtinis ir labai malonus šansas pažaisti kartu su broliu Trečias kartas buvo ne toks sėkmingas, bet vis tiek buvo malonu sugrįžti į Šiaulius.

- Kokios varžybos tau buvo pačios sėkmingiausios „Šiaulių“ ekipoje?
- Manau tos pačios 2 prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ bei Kauno „Žalgirį“ (2002-2003 m. sezone).

- Kokią pravardę turėjai (jeigu turėjai) rungtyniaudamas „Šiaulių“ ekipoje?
- „Seneliu“ vadino. Ypač pirmus sezonus, dėl mano ramaus ir gana lėto būdo.

- Koks žaidėjas/ai per tavo karjerą paliko didžiausią įspūdį/įtaką ir kodėl?
- Negaliu išskirti vieno žaidėjo. Manau, kaip ir dauguma, pagrindines pamokas išmokau iš vyresnių žaidėjų.

- Koks, tavo nuomone, būtų geriausių žaidėjų, žaidusių už „Šiaulius“, startinis penketas (tuo metu kai tu rungtyniavai Šiauliuose)?
- Robertas Giedraitis, Gintaras Kadžiulis, Mindaugas Kuzminskas, Donatas Zavackas, Virginijus Praškevičius.

- Kokie tavo prisiminimai apie „Šiaulių“ klubo sirgalius?
Tikrieji „Šiaulių“ fanai tikrai yra labai šaunūs, palaiko komandą ne tik kada laimima, bet ir palaiko po nesėkmių. Tik gaila, kad jų yra mažokai.

- Ar domiesi dabartine „Šiaulių“ komanda? Jei taip, tai kokie įspūdžiai apie dabartinę 2014-15 m. komandą?
- Be abejo domiuosi. Tai labai perspektyvi, jauna komanda, turinti gerą, ambicingą trenerį. Linkiu jiems didžiausios sėkmės .

- Kokios būtų tavo prognozės dėl šio sezono LKL prizininkų? Kas užims pirmąsias keturias vietas?
- Manau dėl pirmų dviejų vietų kovos Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Lietuvos rytas“ bei Klaipėdos „Neptūnas“, o pretendentų į trečiąją vietą yra labai daug - tarp jų ir „Šiauliai“.

- Nemažai metų praleidai ir užsienio komandose. Kokie prisiminimai iš rungtyniavimo užsienyje ir kur sekėsi sėkmingiausiai?
- Visur patiko Labiausiai išskirčiau sezoną Sopoto „Trefl“ (Lenkija) komandoje, nes jis man asmeniškai buvo sėkmingiausias.

- „Šiaulių“ komandoje esi rungtyniavęs kartu su broliu (Mindaugu Kuzminsku, 2008-09 m.). Kokie prisiminimai iš šio sezono ir koks jausmas kartu rungtyniauti su broliu?
- Tai išskirtinis ir labai malonus jausmas. Labai džiaugiuosi, kad turėjau šansą pažaisti profesionaliame lygyje kartu su broliu

- Brolių duetas krepšinio aikštelėje nėra itin dažnas atvejis. Kokius dar krepšinyje sutiktus brolių duetus išskirtum ir kodėl?
- Aišku D. ir K. Lavrinovičius. Jie ne tik puikūs krepšininkai, bet ir labai geri žmonės.

- Kaip įvertintum šiuo metu brolio žaidimą Malagos „Unicaja“ komandoje?
- Šį sezoną jis žaidžia labai gerą bei brandų krepšinį. Treneris juo pasitiki - kas yra labai svarbu. Labai džiaugiuosi už jį!

- 2014-2015 m. sezoną pradėjai Molėtų „Ežerūnas-karys“ komandoje, tačiau pasiūlymų turėjai ir iš LKL komandų (tame tarpe ir „Šiaulių“). Ar teisingos buvo tokios kalbos dėl LKL komandų susidomėjimo ir kodėl pasirinkai Molėtų komandą?
- Na, iš „Šiaulių“ komandos pasiūlymo neturėjau, bet iš kitų LKL komandų susidomėjimo buvau sulaukęs, tačiau pasirinkau Molėtus, nes jų pasiūlymas buvo geriausias.

- Ką planuoji veikti baigęs karjerą?
- Norėčiau nenutolti nuo krepšinio, būtų smagu patreniruoti vaikus.

- Šią vasarą krepšinio klubui "Šiauliai" sukako 20 metų. Ką palinkėtum „Šiaulių“ klubui ir jo gerbėjams?
- Linkiu ir toliau garsinti Šiaulius skambiomis pergalėmis bei išauginti daug aukščiausio lygio krepšininkų.

Grįžti į visus interviu

Į viršų