- „Šiaulių“ klube karjerą pradėjote 1995 m. ir komandoje rungtyniavote 7 sezonus. Kaip susiklostė situacija, kad Jūs tiek laiko praleidote „Šiaulių“ komandoje?

- Jau buvau nelabai jaunas, grįžęs iš užsienio, nebesinorėjo kažkur blaškytis, norėjosi stabilumo ir pastovumo. Taip pat buvo gera komandinė „dvasia“ Šiauliuose.

- Kartu su „Šiaulių“ ekipa 1995 m. debiutavote FIBA Europe taurės turnyruose. Kokie dar yra likę prisiminimai iš rungtynių su Europos komandomis?

- Tai buvo galingos Europos komandos iš Milano, Malagos, kurios vėliau net žaidė Eurolygoje, o žaidėjai, kurie žaidė už tas komandas (G.Fučka, D.Bodiroga) tapo savo nacionalinių rinktinių lyderiais.

- Istoriniai archyvai rodo, kad Jūs įmetėte pirmuosius „Šiaulių“ taškus oficialiose rungtynėse (1994-10-01 su Kauno „Lavera“). Ar pamenate tas rungtynes ir pirmuosius taškus?

- Labai seniai tai buvo, taškų savo neskaičiuodavau.

- „Šiaulių“ ekipoje iš viso esate sužaidęs 291 oficialias rungtynes (aštunta vieta klubo istorijoje). Kokią įsimintiniausią pergalę išskirtumėte savo karjeroje? Koks trofėjus, iškovotas su „Šiaulių“ komandą, Jums yra pats svarbiausias?

- 2000 m. iškovota trečia vieta LKL čempionate.

- Per visą karjerą "Šiaulių" klube pelnėte 2440 taškus. Kokios varžybos Jums buvo pačios sėkmingiausios „Šiaulių“ ekipoje?

- Visada patikdavo žaisti prieš Kauno „Žalgirį“.

- Tradicinis klausimas visiems buvusiems ir esamiems „Šiaulių“ klubo žaidėjams. Koks, Jūsų nuomone, būtų geriausių žaidėjų, žaidusių už „Šiaulius“, startinis penketas?

- M. Žukauskas, R. Giedraitis, D. Slanina, V. Pauliukėnas, Ž. Urbonas.

- Kokį smagiausią ir juokingiausią įvykį galėtumėte papasakoti, nutikusį žaidžiant už „Šiaulius“?

- Žaidžiant su Milano „Stefanel“ į Tauro sporto salę išbėgo žiurkė...

- Ar dar palaikote ryšį su kitais buvusiais „Šiaulių“ komandos žaidėjais? Gal kartu dalyvaujate veteranų turnyruose?

- Taip, dalyvaujame veteranų turnyruose. Jau 10 metų dalyvauju Europos ir pasaulio veteranų čempionatuose.

- Kuo užsiimate šiuo metu gyvenime? Ar veikla dar susijusi su krepšiniu?

- Dirbu VSAT Kriminalinėje žvalgyboje.

- Ar retkarčiais dar stebite "Šiaulių" ekipos rungtynes? Gal ką turite palinkėti ištikimiems „Šiaulių“ gerbėjams?

- Per metus gal porą varžybų stebiu arenoje. Gaila, kad mažai liko tikrų šiauliečių, žaidžiančių už „Šiaulius“. Linkiu gerbėjams palaikyti klubą sunkiais momentais ir komandai daug pergalių.

- Krepšinio aukštumų bando siekti Jūsų sūnus Laurynas. Kaip susiklostė situacija, kad jis pasirinko Kauno „Žalgirio“ krepšinio mokyklą ir neliko Šiauliuose?

- Didelis noras tobulėti, žaidžiant prieš stipresnius varžovus. Didesnis varžybų ir treniruočių skaičius.

- Ar yra tekę užeiti į archyvinį-istorinį „Šiaulių“ internetinį puslapį geltonajuoda.lt? Kokia būtų Jūsų nuomonė ir vertinimai?

- Teko žiūrėti. Įdomu rasti ir prisiminti istoriją ir statistiką.

Grįžti į visus interviu

Į viršų