Kviečiame iš arčiau susipažinti su "Šiaulių" komandos įžaidėju P.Dambrausku, kuris interviu metu dalinasi įspūdžiais apie pirmąją pažintį su krepšiniu, Šiaulių miestą bei komandą.

- Kaip ir kada susidomėjai krepšiniu?

- Jei gerai prisimenu, krepšiniu susidomėjau 3-ioje klasėje, kai po pamokų pradėjau žaisti su savo klasiokais mokyklos lauko aikštelėje. Nuo 5-os klasės jau pradėjau lankyti krepšinio treniruotes Šarūno Marčiulionio krepšinio mokykloje, bet po dviejų metų perėjau į Vilniaus krepšinio mokyklą.

- Kas buvo tavo idealas krepšinio aikštelėje ir kodėl?

- Nuo pat mažų dienų mėgau Vilniaus „Lietuvos rytą“. Tad ir mėgstamiausias žaidėjas buvo Arvydas Macijauskas, kuris tuo metu žaidė „Lietuvos ryte“. smiley

- Kaip vertini "Šiaulių" klubo bei savo asmeninį sezono startą?

- Tikrai galėjom ir turėjom sezoną pradėti geriau. Komanda tikrai stengėsi kiekvienose varžybose ir kovojo iki galo, bet turbūt kartais pritrūkdavo patirties ir ramybės. Esam jauna komanda, todėl matyt reikia truputi laiko pažinti vienas kita geriau. Bet dabar žaidimas gerėja ir jaučiasi judėjimas į priekį. Kasdien visi žaidėjai ir treneriai sunkiai dirba, todėl manau viskas turi eiti tik į gerąją pusę.

- Kuo skiriasi Andrej Urlep ir Gedimino Petrausko treniruotės? Ką treneriai akcentuoja labiausiai?

- Treniruotės kažkuo labai stipriai nesiskiria. Abu treneriai akcentuoja koncentraciją ir pilną atsidavimą kiekvienai treniruotei. Galbūt tik treneris G.Petrauskas turi geresnį humoro jausmą. smiley

- Kurios neįprastos tradicijos, keistenybės tave pasitiko, atvykus rungtyniauti į Šiaulius?

- Šakočio atnešimas, jei įmeti 100-ąjį tašką. smiley

- Kas tavo nuomone ir kodėl komandoje turi geriausią humoro jausmą?

- Tai būtų Artūras Jomantas, Gintaras Leonavičius ir Roman Gumenyuk. Visi jie turi tikrai neblogą humoro jausmą.

- Su kuo iš komandos geriausiai sutari?

- Komandos atmosfera yra tikrai labai gera. Visi su visais bendrauja ir sutaria puikiai, todėl sunku išskirti kažką, bet tikriausiai daugiausiai bendrauju su Gintaru Leonavičiumi ir Artūru Jomantu. smiley

- Kaip apibūdintum Šiaulių miestą? Ką dažniausiai veiki laisvalaikiu?

- Galiu pasakyti, jog Šiaulių miestas mane tikrai maloniai nustebino. Kiek teko būti Šiauliuose prieš šį sezoną, tai visi mano kartai buvo tik Šiaulių arenoje. Bet kai atvykau čia žaisti ir pamačiau Šiaulius iš arčiau, man šis miestas tikrai patinka. Tiek senamiestis, tiek prekybos centrai čia yra puikūs. Todėl visada galima rasti veiklos. Per savo laisvalaikį kažko labai ypatingo neveikiu. Tiesiog stengiuosi kuo labiau pailsėti, bet, jei yra galimybė, stengiuosi nueiti į kiną.

- Kokios priežastys lėmė, kad šį sezoną pasirinkai "Šiaulių" komandą?

- Vasarą sulaukiau trenerio G.Petrausko skambučio. Pakalbėjom ir supratau, kad esu tikrai laukiamas šitoje komandoje. Man tai ir buvo svarbiausia. Be to, norėjau šį sezoną žaisti Lietuvoje. Taip pat, „Šiauliai“ žaidzia FIBA turnyre, kas man tikrai buvo svarbu. Tad viską apgalvojęs nusprendžiau, kad „Šiauliai“ šį sezoną man yra puikus variantas. Tikiuosi, kad galėsiu komandai padėti kuo daugiau.

- Koks tavo mėgstamiausias žaidimo elementas (dėjimas, rezultatyvus perdavimas ar kt.)?

- Rezultatyvus perdavimas, perimtas kamuolys ir dėjimas.

- Kokioje pozicijoje tu geriausiai jautiesi? Įžaidėjo ar atakuojančio gynėjo?

- Patinka abi pozicijos, bet geriau jaučiuosi žaisdamas įžaidėju.

- Ar sutiktum ateityje rungtyniauti Kauno "Žalgiryje"? smiley

- Pirmenybę teikčiau Vilniaus „Lietuvos rytui“. smiley

Grįžti į visus interviu

Į viršų