18 taškų persvarą per antrąją rungtynių dalį išvaistę „Šiauliai“ paskutinėmis sekundėmis sugebėjo išsigelbėti. Šiauliečiai Europos taurės pirmojo etapo susitikime namie 73:73 sužaidė lygiosiomis su Stambulo „Galatasaray“ komanda.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau pirmojo kėlinio pabaigoje po taiklaus Andriaus Šležo tritaškio įgijo dviženklį pranašumą (21:11).

Abejose aikštelės pusėse varžovus pranokę šiauliečiai antrajame kėlinyje buvo atitrūkę 18 taškų skirtumu (40:22), o ilsėtis išėjo turėdami solidžią 17 taškų persvarą (46:29).

Po pertraukos vaizdas aikštėje apsivertė aukštyn kojomis. Trečiąjį ketvirtį svečiai pradėjo trim taikliais tolimais metimais ir sumažino „Šiaulių“ atotrūkį iki 11 taškų (49:38). Kėlinuką turkai vedami Antonio Graveso ir Dejano Milojevičiaus užbaigė spurtu 14:5 ir prieš lemiamą ketvirtąjį ketvirtį komandas beskyrė vos 2 taškai (54:52).

37-ąją mačo minutę Stambulo ekipa buvo įgijusi 10 taškų persvarą (73:63), tačiau tada „Šiaulius“ į priekį truktelėjo Gintautas Vileita, kuris per paskutines 3 minutes pelnė 7 taškus ir išplėšė „Šiauliams“ lygiąsias. Patyręs gynėjas turėjo galimybę išplėšti pergalę Lietuvos ekipai, tačiau jau pasibaigus mačo laikui Vileita pataikė tik vieną baudą iš dvejų ir šiauliečiams teko tenkintis lygiosiomis.